Gimnazijos mokytojai
Automobilininkų skyrius
Verslo skyrius
Paslaugų skyrius

Gimnazijos skyriaus bendrojo lavinimo mokytojai

Nida Akulevičienė
Mokytoja metodininkė
Lietuvių kalba ir literatūra
Vida Jakimauskienė
Mokytoja metodininkė
Lietuvių kalba ir literatūra
Sonata Grigienė
Vyresnioji mokytoja
Lietuviųm kalba ir literatūra
Jolanta Mankienė
Mokytoja
Lietuvių kalba ir literatūra
Vanda Misevičienė
Mokytoja metodininkė
Anglų kalba
Airida Kauliūtė
Vyresnioji mokytoja
Anglų kalba
Daina Jonkienė
Vyresnioji mokytoja
Anglų kalba
Jolanta Lukšienė
Vyresnioji mokytoja
Anglų kalba
---
Mokytoja
Anglų kalba
Jonas Paulauskas
Mokytojas
Anglų kalba
Milda Leonienė

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja

Vokiečių kalba

Rusų kalba

Lina Griščenkovienė
Mokytoja metodininkė
Matematika
Gediminas Kazėnas
IT specialistas,
Mokytojas
Matematika
Lina Valantinienė
Vyresnioji mokytoja
Matematika
Loreta Maželienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Vyresnioji mokytoja
Matematika
Rita Valaitytė-Petrauskienė
Vyresnioji mokytoja
Matematika
Sandra Andrulė
Mokytoja
Matematika
Violeta Mačienė
Mokytoja metodininkė
Istorija
Neringa Kasradze
Vyresnioji mokytoja
Etika
Jelena Glebko
Vyresnioji mokytoja
Geografija
Roberta Bulnytė
Vyresnioji mokytoja
Biologija
---
Mokytoja
Biologija
Ramutė Jasulaitienė
Vyresnioji mokytoja
Fizika
Antanina Viskintaitė-Butikienė
Mokytoja
Tikyba
Aurelijus Viršilas
Vyresnysis mokytojas
Bendroji kūno kultūra
Andrius Pancerovas
Mokytojas
Bendroji kūno kultūra

Automobilininkų skyriaus profesijos mokytojai

Ramūnas Bagdonas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Rokas Danielius
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Danguolė Dambrauskienė
Profesijos mokytoja
Automobilių sandara
Vitalijus Sinkevičius
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Audrius Gergelis
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Albinas Kairys
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Karolis Montvydas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Edmundas Vaišvila
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Rolandas Semionovas
Dirbtuvių vedėjas,
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Rimantas Lukauskas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Gintaras Sendrius
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Eugenijus Ivanovas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara
Adomas Daukša
Vyresnysis profesijos mokytojas
Šaltkalvystė
Romas Leškys
Vyresnysis profesijos mokytojas
Konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos, braižyba ir kt.
Algimantas Smulkis
Vyresnysis profesijos mokytojas
Suvirinimo technologijos
Vitalius Neiberka
Automobilinkų skyriaus vedėjas,
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Verslo skyriaus profesijos mokytojai

Edita Alminienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
JAVA programuotojas
Birutė Rataitė
Profesijos mokytoja
JAVA programuotojas
Gediminas Kazėnas
IT specialistas, profesijos mokytojas
Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos, profesijos informacinės technologijos
Jekaterina Sereda
Vyresnioji profesijos mokytoja
Informacinės tehnologijos, Skaičiuoklės
Nairas Malakauskas
Profesijos mokytojas metodininkas
Civilinė sauga
Laimutė Gegeckienė
Profesijos mokytoja ekspertė
Ekonomikos ir verslo pagrindai, Verslumas
Vida Meilė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Smulkiojo verslo paslaugų tiekėjas, praktinis mokymas
Gražina Jonkienė
Vyresnionji profesijos mokytoja
Smulkiojo verslo paslaugų tiekėjas, praktinis mokymas
Jurgita Petrairtienė
Verslo skyriaus vedėja, profesijos mokytoja
Verslo etika

Paslaugų skyriaus profesijos mokytojai

Ingrida Malamura
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Ditė Stončaitienė
Profesijos mokytoja
Sanitarija ir higiena, profesinė etika
Dalia Mikutienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Vilma Žebrauskienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Jurgita Galvonienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Liana Savickienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Edita Kašėtė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Aušra Sudimtienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Erika Junokė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas
Rita Valaitytė-Petrauskienė
Profesijos mokytoja
Informacinės technologijos
Rasa Miceikienė
Profesijos mokytoja
Informacinės technologijos
Jolanta Jakaitienė
Profesijos mokytoja
Ekonomikos ir verslo pagrindai
Marytė Grinkevičienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Kirpėjas
Vida Medelienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Kirpėjas
Jurgita Šilevienė
Profesijos mokytoja
Kirpėjas
Rūta Mažeikienė
Profesijos mokytoja
Kirpėjas
Ausma Paulauskienė
Profesijos mokytoja
Specialusis piešimas, estetika
Danutė Meškinytė
Profesijos mokytoja metodininkė
Vizualinės reklamos gamintojas

Atnaujinta 2017-03-18

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00 - 8.45

2 pamoka 8.55 - 9.40

3 pamoka 9.50 - 10.35

4 pamoka 10.45 - 11.30

5 pamoka 12.00 - 12.45

6 pamoka 12.55 - 13.40

7 pamoka 13.50 - 14.35

8 pamoka 14.45 - 15.30

Tvarkaraštis