SVARBU! INFORMACIJA DĖL BENDRABUČIO ESAMIEMS IR NAUJIEMS MOKINIAMS

Mokiniai į mokyklos bendrabučius, esančius Gintaro g. 2 ir Taikos pr. 20 apgyvendinami rugsėjo 2 d. nuo 10.00 val. iki 20.00 val.

Žiamiau pateikti naujai įstojusių mokinių, priimtų į bendrabutitį
bei esamų mokinių, kuriems reikia persikelti iš bendrabučio Gintaro g. 2 į bendrabutį Taikos pr. 20 sąrašai

 

Sąrašas mokinių, kuriems suteikta gyvenama vieta mokyklos bendrabutyje, esančiame Gintaro g. 2, Klaipėda

VIZUALINĖAS REKLAMOS GAMINTOJAS (PO 10 KASIŲ)

  1. Gaspodarec Emmanulle
  2. Pališkevičiūtė Laura
  3. Siniauskas Dominykas
  4. Skripkauskaitė Emilė
  5. Šilinskytė Karolina
  6. Urbonaitė Saulė

SEKRETORĖ (PO 10 KLASIŲ)

  1. Buivydaitė Monika
  2. Danaitė Aurelija
  3. Griciūtė Rosita
  4. Macijauskaitė Erlanda

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS (PO 10 KLASIŲ)

  1. Bumblauskis Mantas
  2. Eidukys Šarūnas
  3. Galdikas Vidas
  4. Jarisonaitė Goda
  5. Juškauskas Giedrius
  6. Lukošius Karolis
  7. Mikalauskas Aurimas
  8. Narvilas Nojus
  9. Sungaila Dalius

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS (PO 10 KLASIŲ)

  1. Butkus Lukas
  2. Butkus Paulius
  3. Dargevičius Marius
  4. Jokša Lukas
  5. Norvaišas Šarūnas

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS (PO 10 KLASIŲ)

  1. Ališauskas Gvidas
  2. Brasas Aurimas
  3. Buivydas Vilmantas
  4. Cibauskas Alvydas
  5. Eimantas Mantas
  6. Jakštas Gerardas
  7. Jucikas Aleksandr
  8. Juška Augustinas
  9. Kaminskas Ernestas
  10. Kaulavičius Irmantas
  11. Kačinskas Gytis
  12. Karcovas Dovydas
  13. Kuskys Aurimas
  14. Kūra Liutauras
  15. Laurinavičiūtė Kamilė
  16. Lukošius Mykolas
  17. Matevičius Aurimas
  18. Martinkus Aurimas
  19. Milašius Ernestas
  20. Mišeikis Erikas
  21. Plikusas Marius
  22. Šiaulys Femijus
  23. Šveisteris Justas
  24. Vismontas Pijus
  25. Žabinskas Paulius
  26. Žemgulys Giedrius
  27. AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS (PO 10 KLASIŲ)
  1. Baitis Mantas
  2. Baldauskas Rokas
  3. Baltutis Dainius
  4. Bertulis Tadas
  5. Butvilas Mantas
  6. Daujatis Dainius
  7. Daugintis Edvinas
  8. Gedminas Mindaugas
  9. Gerulskis Domas
  10. Girdenis Nerijus
  11. Janulynas Aldas
  12. Janušas Dangiras
  13. Kavaliauskas Orestas
    1. Kumža Eimantas
    2. Laurinavičius Matas
    3. Laurinavičius Mantas
    4. Liubartas Aurimas
    5. Lukošius Eimantas
    6. Paulauskas Justas
    7. Raudys Augustas
    8. Rupšys Nerijus
    9. Samalius Tomas
    10. Straukas Gintaras
    11. Sudintas Simas
    12. Šiaulys Mantas
    13. Strikaitis Dovydas
    14. Tamošauskas Deividas
    15. Ulinskas Donatas
    16. Želys Martynas
KIRPĖJAS (PO 12 KLASIŲ)
  1. Zibertaitė Monika

HIGIENOS KOSMETIKOS KOSMETIKAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Apulskytė Raminta
  2. Bagdonaitė Laura
  3. Česnauskaitė Brigita
  4. Gečaitė Rimantė
  5. Jokubauskaitė Auksė
  6. Lenkšaitė Dovilė
  7. Macijauskaitė Lorita
  8. Majauskytė Gabrielė
  9. Meškytė Viktorija
  10. Milkintaitė Vitalija
  11. Miliūtė Evelina
  12. Renusaitė Kornelija
  13. Rupšytė Erlanda
  14. Tamošauskaitė Ernesta
  15. Titugaitė Viktorija
  16. Udalcovaitė Viktorija
  17. Venclovaitė Margarita
  18. FOTOGRAFAS ( PO 12 KLASIŲ)
  1. Karanauskaitė Domantė
  2. Šmukštaitė Viktorija

Sąrašas mokinių, kuriems suteikta gyvenama vieta mokyklos bendrabutyje, esančiame Taikos pr.20, Klaipėda

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Danius Laurynas
  2. Kvecys Deividas
  3. Petrošius Klaudijus

FOTOGRAFAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Ašmontas Armandas
  2. Taurozevičius Eimantas

SUVIRINTOJAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Butikis Dovydas
  2. Getautas Arnas
  3. Gružinskas Žygimantas
  4. Jurkus Mindaugas
  5. Kiūdys Martynas
  6. Mickus Tomas
  7. Šniaukštas Lukas
  8. Želvys Modestas

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Barsteika Mindaugas
  2. Lapinskas Tadas
  3. Letukas Eligijus
  4. Radavičius Mantas
  5. Radionovas Benas
  6. Žukauskas Julius

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS (PO 12 KLASIŲ)

  1. Adomavičius Ovidijus
  2. Barkauskas Matas
  3. Čičirka Matas
  4. Dailyda Matas
  5. Danila Aivaras
  6. Gečas Ernestas
  7. Macijauskas Dovydas
  8. Motužis Dovydas
  9. Rekašius Aivaras
  10. Sudeikis Rimvydas
  11. Vaitiekus Žilvinas


SĄRAŠAS MOKINIŲ, KURIE IŠKELTI IŠ MOKYKLOS BENDRABUČIO, ESANČIO GINTARO G. 2 Į BENDRABUTĮ, ESANTĮ TAIKOS PR. 20

  1. Račkauskas Dovydas   25 gr.
  2. Juškėnas Paulius         27 gr.
  3. Repšas Rokas               26 gr.
  4. Domarkas Dominykas 26 gr.
  5. Kontrimas Egidijus     26 gr.
  6. Šiaulys Justas               53 gr.
  7. Eizgirdas Deividas       48 gr.
  8. Švelnys Mantas             43 gr.
  9. Vasiliauskas Laimonas 48 gr.
  10. Klevinskas Justas           30 gr.
  11. Liaugminas Gabrielius 30 gr.
  12. Urbietis Martynas        25 gr.
  13. Litvinas Mantas             48 gr.
  14. Budrys Deividas             48 gr.
  15. Pocius Regimantas         48 gr.
  16. Bliūdžius Domas             42 gr.
  17. Jonavičius Mantas         25 gr.
  18. Gulbinas Donatas           26 gr.
  19. Pagojus Aurimas           46 gr.
  20. Vaivada Lukas – Klemensas 28 gr.
  21. Gustys Deividas             26 gr.
  22. Stančiukas Vidmantas   28 gr.
  23. Kryžius Domantas           25 gr.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00 - 8.45

2 pamoka 8.55 - 9.40

3 pamoka 9.50 - 10.35

4 pamoka 10.45 - 11.30

5 pamoka 12.00 - 12.45

6 pamoka 12.55 - 13.40

7 pamoka 13.50 - 14.35

8 pamoka 14.45 - 15.30

Tvarkaraštis