Print this page

ISTORIJOS OLIMPIADA

2018-04-12 Klaipėdos Turizmo mokykloje vyko Klaipėdos miesto profesinių mokyklų mokinių istorijos olimpiada, skirta valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda. Tema: Lietuva tarpukariu, 1918-1939 m.m. Reikėjo atsakyti į testo klausimus, atpažinti asmenybes, susieti jas su duotais šaltiniais, palyginti tarpukario konstitucijas, rasti jų panašumus ir skirtumus, įvardinti valstybes, pažymėtas žemėlapiuose, istorinius įvykius, jų aplinkybes. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, juos ruošę mokytojai diskutavo, dalijosi savo įspūdžiais, vėliau draugiškai, visi kartu taisė mokinių darbus. 

Mūsų mokyklos komandai sekėsi. Vilius Marauskas iš 48 ŽP17MOD gr., ryškia balų persvara surinko daugiausia taškų ir laimėjo I vietą. Valio !!! Patrikas Paškauskas, 47SVT17 gr. ir G. Sendravičiūtė iš KK17MOD gr., kuriuos nuo nugalėtojų skyrė vos keli balai, pagerbti Padėkos raštais.

Jūs patys geriausi, mano jaunieji istorikai, didžiuojuosi būdama jūsų mokytoja.

Violeta Mačienė, istorijos mokytoja metodininkė