Print this page

„STUDIJŲ REGATOJE“ – REKORDINIS DALYVIŲ SKAIČIUS

„Studijų regatai“ – penkeri. Renginys, organizuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės bei uostamiesčio aukštųjų ir profesinių mokyklų iniciatyva, šiemet išaugo ir buvo surengtas Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Skaičiuojama, jog studijų ir karjeros mugėje apsilankė rekordinis moksleivių skaičius –virš 4000.

„Studijų regatoje‘19“ dalyvavo per 20 Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų bei lygiai tiek pat didžiausių šalies įmonių bei organizacijų atstovų, kurie karjeros mugėje prisistatė, atsakė į moksleiviams rūpimus klausimus: kaip įsidarbinti baigus studijas ar kas lemia sėkmingą karjerą. Moksleiviai ne tik bendravo su galimais darbdaviais, aukštųjų bei profesinių mokyklų dėstytojais ar studentais. „Studijų regatoje“ buvo skaitomi 7-ni pranešimai įvairiomis, su profesijos pasirinkimu susijusiomis temomis.

„Studijų regatoje“ Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą bei joje ruošiamas mokymo programas pristatė net 40-dešimt mūsų mokyklos mokinių ir profesijos mokytojų. Renginio lankytojai, besidomintys mūsų mokykla, galėjo praktiškai išbandyti įvairias veiklas: fotografuoti, įvairiais būdais pinti plaukus, žaisti mokinių sukurtus kompiuterinius žaidimus, stebėti grafinį automobilių piešimo meną, „prisimatuoti“ sportinį automobilį.

Mūsų mokyklos mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo Studijų regatoje. Sausio 11 d. grupės, lydimos dalykų mokytojų, apsilankė Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, susipažino su studijų galimybėmis Lietuvos universitetuose ir kolegijose. Tai puiki galimybė mokiniams planuoti savo karjerą toliau tęsiant mokslą ar norint įsidarbinti didžiausiose šalies įmonėse ir organizacijose.

Studijų regata ne tik didžiulis profesinio informavimo renginys, bet ir pagarba mokslui bei mokytojui.