Print this page

BENDRAVIMO GRUPĖ MOKINAMS

Grupė skirta vidinio pasaulio vystymui – geresniam supratimui, ką laikome vertingais dalykais savyje ir gyvenime, kas mus trikdo ar suteikia jėgų. Mokiniai kviečiami motyvuotis, gilintis į save ir kitus.

Pagrindinė tema – bendravimas. Stebėsime, kaip save pristatome kitiems, kaip jaučiamės, ko laukiame iš kito. Tyrinėsime, kas mus išgąsdina, kas padrąsina atsiskleisti, kaip mūsų bendravimą keičia šalia esantieji. Grupėje nebus siekiama keisti savo bendravimo būdo – sieksime geriau suprasti ir priimti save tokį, kokiu jau esame.

Grupės susitikimų laikas – antradieniais 15:30 – 17:00, vieta – mūsų mokykloje ( kabinetą dar tikslinsime).Numatyta 10 susitikimų. Grupės dydis 10 – 12 dalyvių. Užsiėmimai nemokami. Grupę veda psichologė-psichoterapeutė Inesa Balcevičė.

Pirmas susitikimas 2019-10-08 bus skiriamas dalyvių lūkesčių ir galimybių aptarimui, grupės darbo taisyklių pristatymui. Abejojantieji, ar dalyvauti, kviečiami atvykti į pirmąjį susitikimą ir apsispręsti po jo.

Norinčius dalyvauti grupėje kviečiame registruotis el. paštu    arba telefonu: 862086124 iki 2019 m. spalio 4 d. Nurodykite savo vardą, pavardę, grupę ir el. pašto adresą. Norintys pasitikslinti dėl grupės pobūdžio taip pat kviečiami teirautis minėtu el. paštu. 

Informacija https://www.facebook.com/events/2390259137896672/