Print this page

JAUNIMO POKYČIŲ SAVAITĖ

Jau antrus metus iš eilės Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamos pokyčių savaitės pritraukia vis gausesnį būrį savo sveikata besirūpinančių žmonių.

Šį kartą kviečiame paskubėti registruotis į pokyčių savaitę darbingo amžiaus žmonėms, nes pirmasis susitikimas jau spalio 1 d., 17.30 val., adresu Taikos pr.76, 3 a., Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure. 

Vietų skaičius ribotas. Registruotis galima mob.8 640 93346, el. paštu

Renginio programą rasite paspaudę nuorodą žemiau:

http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/pradzia/paskubekite-registruotis-i-pokyciu-savaite-18263.html

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti nemokamoje penkių dienų rūkymo metimo programoje ,,Kvėpuok laisvai". Patyręs lektorius pristatys būdus, kaip lengviau atsisakyti šios priklausomybės, dalyviai įgaus ir praktinių žinių, padėsiančių mesti rūkyti.Nemokama programa „Kvėpuok laisvai“ skirta padėti pereiti nelengvą rūkymo atsisakymo laikotarpį. Užsiėmimų dalyviai sužinos, kaip sumažinti bei nugalėti troškimą rūkyti naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėjimą, vandenį, saulės šviesą, orą, sveiką mitybą, poilsį ir tikėjimą. Siekiant sustiprinti fizinę, protinę, emocinę, socialinę ir dvasinę sveikatą paskaitų metu taip pat daug dėmesio bus skiriama valios ugdymui. Programos dalyviai įgaus sveikos gyvensenos fizinių ir psichologinių įgūdžių, kurie sustiprins jo sveikatą ir padės lengviau atsisakyti rūkalų vartojimo priklausomybės.

Nuoroda: http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/naujienos/rukymo-metimo-programa-kvepuok-laisvai-18235.html

REGISTRACIJA:

Tel. (8 46) 311423
Mob. (8 640) 93348
El. p.