Print this page

NACIONALINĖ ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PROJEKTŲ PARODA – MINI MOKYMAI „PROJEKTŲ MUGĖ 2020“

2020 m. vasario 18 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko V-oji Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2020“, kurios tikslas - sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje buvo pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai ir tarptautiniai projektai.

Mūsų mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Nida Akulevičienė, Jolanta Mankienė, Vitalija Milašienė bei etikos mokytoja Neringa Kasradze pristatė integruotą pamoką – ekskursiją „Vydūno keliais...“. Parodos lankytojus projekto vykdytojos pavaišino kadaise Vydūno pamėgtais džiovintais vaisiais ir riešutais, dalino lankstinukus „Vydūnas šiuolaikiškai“, jauniesiems parodos lankytojams papasakojo apie galimybes mokytis mūsų mokykloje, supažindino su mokykloje ruošiamomis, paklausiomis darbo rinkoje profesijomis.

Užvėrus parodos duris, mokytojų širdys džiaugiasi įgyta nauja patirtimi ir atmintyje skamba prasmingi tautos šviesuolio Vydūno žodžiai: „Kad įvertintume kultūrą, būtinai reikia atsižvelgti į tai, kiek žmoniškumas, kaip veiksnys, reiškia viskam, kas žmonėms rūpi, kas yra jų darbas, visas jų gyvenimo turinys ir pagaliau jo esmė.“

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Mankienė