Print this page

NACIONALINIS MEISTRIŠKUMO KONKURSAS ,,AUTOMOBILIŲ KĖBULO REMONTININKAS 2020“

2020-02-28 d. (penktadienį) nuo 9 iki 16 val. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje (Smilties Pylimo g. 31, Klaipėda) vyko nacionalinis meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulo remontininkas 2020“. Konkursą organizavo Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla bendradarbiaudama su UAB „Tobis“, Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodine komisija ir Kvalifikacijų ir Profesinio Mokymo plėtros centru.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Telšių regioninio profesinio mokymo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Panevėžio profesinio rengimo centro, Vilniaus technologijų mokymo centro, ir Latvijos Rigas valsts tehnikums (atstovavo svečio teisėmis).

Konkurso dalyvių meistriškumą vertino komisija, kurios nariai - mokyklos socialiniai partneriAi: UAB „Armi servisas“, UAB „TOBIS“, UAB „Audatex Baltics“ UAB „Kansijus“. Komisija, įvertinusi visus konkurso dalyvius, prizininkais paskelbė Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinį ROBERT BARTUSEVIČ - I vieta, Panevėžio profesinio rengimo centro mokinį EIMANTĄ KANAPECKĄ - II vieta, Tauragės profesinio rengimo centro mokinį RAMŪNĄ MASAITĮ – III vieta.

Visi nacionalinio meistriškumo konkurso „Automobilių kėbulo remontininkas 2020“ dalyviai apdovanoti vertingomis pagrindinio rėmėjo UAB „TOBIS“, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro dovanomis. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkomis ir diplomais. Penki geriausiai pasirodę konkurso dalyviai kartu su savo profesijos mokytojais gavo kvietimus vykti į Lenkiją. Trys dalyviai su profesijos mokytojais vyks į UAB „Tobis“ partnerio organizuojamus mokymus Lenkijoje NOVOL gamykloje birželio mėn., kur mokysis ir gerins savo žinias bei įgūdžius. Du dalyviai su profesijos mokytojais kovo mėn. vyks į UAB „Audatex Baltic“ remiamą kelionę „Poznań Motor Show 2020“, kur dalyvaus parodoje ir stebės Lenkijos mokyklų mokinių kėbulo remonto meistriškumo konkursą.

Pagal paskutinę informaciją, dėl Korono viruso paroda „Poznań Motor Show 2020“ ir mokymai NOVOL gamykloje gali neįvykti.

Kontaktiniai asmenys: Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos Automobilininkų skyriaus vedėjas Vitalius Neiberka. Tel. mob. +370 6332 4614 ,

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos Automobilininkų skyriaus mokymo dalies administratorė

Jolanta Grigaliūnienė. Tel. mob. +370 6334 9132 ,