Print this page

PASIMATUOK PROFESIJĄ

„Karjeros inovacijų ir perkvalifikavimo centras“ įgyvendina „Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro“ projektą “Jaunimo pažintinių mokomųjų renginių sektoriniuose praktinio mokymo centruose organizavimo paslaugos”,  pagal programą Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje.

Pagal šį projektą Klaipėdos „Vitės“ progimnazijos mokiniai, Gargždų "Kranto" ir Lapių pagrindinių mokyklų mokiniai „matavosi" profesijas mūsų mokyklos praktinio mokymo klasėse. Mokiniai labai pasidžiaugė įdomiomis, informatyviomis ir smagiomis veiklomis, kurias atliko vadovaujami profesijos mokytojų Jorano Bružinsko, Jurgitos Galvonienės, Erikos Junokės, Dalios Koncejal, Aušros Sudimtienės, Ditės Stončaitienės, Marytės Grinkevičienės, Gedimino Kazėno, Editos Alminieneės, Adomo Daukšos, Karolio Montvydo, Evelinos Aksinavičienės, Vitalijaus Sinkevičiaus, Danutės Meškinytės. Aplankytos įvairių specialybių klasės, susipažinta su automobilių mechaniko, automobilių kėbulų remontininko, fotografo, kosmetologo, vizualinės reklamos gamintojo mokymosi aplinka, apibendrinta įgyta patirtis. Diagnostika, pakabuko gamyba, šukuosenos darymas, foto sesija, reklamos priemonių ir logotipo pažinimas, kompiuterio ardymas, grožio paslaptys - tai veiklos, kurias išbandė mokiniai.

Veiklos mokiniams patiko, jie pasidžiaugė galimybe būti ne pasyviais stebėtojais, o dalyviais. Kai kurie teigė, kad jau nusprendė kuo nori būti ir kokią profesiją rinksis.

Projekto koordinatorė mokykloje profesijos mokytoja ekspertė Laimutė Gegieckienė.