Print this page

MOKYMAS NUOTOLINIU BŪDU IKI SAUSIO 31 D.

Gerbiami mokiniai, tėveliai/globėjai, mokytojai, 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu  Nr. 1226 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9 punktu, Klaipėdos m. savivaldybės administratoriaus direktoriaus 2020 m. lapkričio 6 d. įsakymu Nr. AD1-1222 ,,Dėl ribojimų Klaipėdos mieste karantino metu“, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2547 ,,Dėl aukštojo mokslo studijų, formaliojo profesinio mokymo, neformaliojo profesinio mokymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo vykdymo būtinų sąlygų“:

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje pratęsiamas ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu nuo lapkričio 9 d.

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos pirminio ir tęstinio profesinio mokymo (po 12 klasių), III kurso mokiniams nuo lapkričio 10 d
praktinis mokymas vykdomas pagal suderintą pamokų tvarkaraštį ir laiką, kasdieniu būdu arba derinant nuotolinį su kasdieniniu būdu

Daugiau informacijos čia: Ugdymas>Nuotolinis mokymas

SPRENDIMAS DĖL AUKŠTOJO MOKSLO STUDIJŲ, FORMALIOJO PROFESINIO MOKYMO, NEFORMALIOJO PROFESINIO MOKYMO IR NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO VYKDYMO BŪTINŲ SĄLYGŲDĖL AUKŠTOJO MOKSLO STUDIJŲ, FORMALIOJO PROFESINIO MOKYMO, NEFORMALIOJO PROFESINIO MOKYMO IR NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO VYKDYMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

NUTARIMAS DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO

 ĮSAKYMAS DĖL RIBOJIMŲ KLAIPĖDOS MIESTE KARANTINO METU


 
Startuojant nuotoliniam mokymui kiekvienas mokinys turi pasitikrinti ar yra atlikęs šiuos žingsnius:
1️⃣ Būti užsiregistravęs https://pmis.lt/ sistemoje. (kaip tai padaryti žr. žemiau)
2️⃣ Įėjus į https://pmis.lt/ užeiti į elektroninį dienyną "Mano dienynas" ir pamokų laiku, nuolatos stebėti informaciją pateikiama dienyne.
3️⃣ Įėjus į https://pmis.lt/ užeiti į nuotolinio mokymosi aplinką MOODLE. Čia taip pat, pamokų laiku, stebėti pateikiamą informaciją. Ten bus pateikiama visa nuotolinio mokymosi medžiaga.
✅ Nuotolinis mokymas - tai labai paprasta tik trys žingsniai: 1-2-3 ?
Taip pat nepamiršti lankytis mokyklos puslapyje https://www.klpvm.lt/
Mokiniai kurie dar neužsiregistravo https://pmis.lt/ sistemoje, čia ras instrukcijas kaip tai padaryti: https://pmis.lt/.../2020/05/04/mokinio-registracija.pdf
❗️Atkreipkite dėmesį:
1. Pirmą kart prisijungus prie PMiS sistemos, gali nutikti taip, kad prie jūsų paskyros el. dienynas ir MOODLE mokymosi aplinka bus prijungta tik per 12 val. tai prie šių sistemų gali nepavykti iškart pasijungti.
2. Į elektroninį dienyną "Mano dienynas" ir į nuotolinio mokymosi aplinką MOODLE jungiamasi tik per https://pmis.lt/ , jokie kiti jungimosi būdai nerekomenduojami. (PMiS sistema - kaip raktas atrakinanti kitas sistemas)
3. Jeigu jungiantis prie https://pmis.lt/ sistemos gaunate pranešimą, kad jūsų paskyra blokuojama ar neteisingi vartotojo duomenys: tiesiog spauskite "pamiršau slaptažodį" ir sekite instrukcijas.
Kilus klausimams kreipkitės į klasės vadovą, arba rašykite čia į mokyklos FACEBOOK. Vėliau bus paskelbta daugiau informacijos.
 
 
123107099 3693707277318073 3350325768445488667 n