Gimnazijos skyrius
Automobilininkų skyrius
Verslo skyrius
Paslaugų skyrius
Vitalija Milašienė
Mokytoja metodininkė
Lietuvių kalba ir literatūra
Nida Akulevičienė
Mokytoja metodininkė
Lietuvių kalba ir literatūra

Jolanta Mankienė
Vyresnioji mokytoja
Lietuvių kalba ir literatūra

Alina Remeikienė
Vyresnioji anglų kalbos mokytoja
Anglų kalba

Airida Kauliūtė
Vyresnioji mokytoja
Anglų kalba

Daina Jonkienė
Vyresnioji mokytoja
Anglų kalba

Milda Leonienė
Vyresnioji mokytoja
Rusų, vokiečių kalba

Gediminas Kazėnas
Mokytojas
Matematika

Lina Valantinienė
Mokytoja metodininkė
Matematika

Loreta Maželienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
vyresnioji mokytoja
Matematika

Rita Valaitytė-Petrauskienė
Vyresnioji mokytoja
Matematika

Neringa Kasradze
Mokytoja metodininkė
Etika

Reda Baliutavičienė
Vyresnioji mokytoja
Geografija

Roberta Bulnytė
Gimnazijos skyriaus vedėja,
vyresnioji mokytoja 
Biologija

Violeta Mačienė
Mokytoja metodininkė
Istorija

Ramutė Jasulaitienė
Vyresnioji mokytoja
Fizika

Eugenija Auškalnytė-Vaitkienė
Vyresnioji mokytoja
Tikyba

Aurelijus Viršilas
Vyresnysis mokytojas
Fizinis ugdymas

Andrius Pancerovas
Vyresnysis mokytojas
Fizinis ugdymas

Ramūnas Bagdonas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Rokas Danielius
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Danguolė Dambrauskienė
Profesijos mokytoja
Automobilių sandara

Vitalijus Sinkevičius
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Giedrius Lukauskas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Albinas Kairys
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Karolis Montvydas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Edmundas Vaišvila
SPMC vadovas, profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Rolandas Semionovas
Profesijos mokytojas,
Automobilių sandara

Juozas Breivė
profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Gintaras Sendrius
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Eugenijus Ivanovas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Adomas Daukša
Vyresnysis profesijos mokytojas
Šaltkalvystė

Romas Leškys
Vyresnysis profesijos mokytojas
Konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos, braižyba ir kt.

Algimantas Smulkis
Vyresnysis profesijos mokytojas
Suvirinimo technologijos

Vitalius Neiberka
Automobilinkų skyriaus vedėjas,
Vyresnysis profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Kęstutis Riomeris
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Rita Valaitytė-Petrauskienė
Profesijos mokytoja
IT, braižyba ir kt.

Almantas Bernotas
Profesijos mokytojas
Automobilių sandara

Edita Alminienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
HTML, CSS, JAVASCRIPT, LINUX, C++, JAVA, duomenų bazės, kompiutrinė grafika

Giedrius Stabingis
Profesijos mokytojas
PHP, PYTHON, rankinis ir automatinis tinklapių testavimas

Gediminas Kazėnas
IT specialistas, profesijos mokytojas
Kompiuterių architektūra, Operacinės sistemos, C++, programavimo pagrindai, LINUX

Ilmaras Tarikas
Profesijos mokytojas
Kompiuteriniai tinklai

Nairas Malakauskas
Profesijos mokytojas metodininkas
Civilinė sauga

Laimutė Gegieckienė
Profesijos mokytoja ekspertė
Ekonomikos ir verslo pagrindai, Verslumas

Vida Meilė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Smulkiojo verslo paslaugų tiekėjas, praktinis mokymas

Gražina Jonkienė
Vyresnionji profesijos mokytoja
Smulkiojo verslo paslaugų tiekėjas, praktinis mokymas

Jurgita Petraitienė
Verslo skyriaus vedėja, profesijos mokytoja
Verslo etika

Ditė Stončaitienė
Profesijos mokytoja
Sanitarija ir higiena, profesinė etika

Dalia Koncejal
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Rimantė Ramanauskienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Jurgita Galvonienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Liana Savickienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Aušra Sudimtienė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Ingrida Malamura
Vyresnioji profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Erika Junokė
Profesijos mokytoja
Higieninės kosmetikos kosmetikas

Marytė Grinkevičienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Kirpėjas

Vida Medelienė
Vyresnioji profesijos mokytoja
Kirpėjas

vida.medeliene.lt

Jurgita Šilevienė
Profesijos mokytoja
Kirpėjas

-
-
-

-

Aldona Grigaliūnienė
Paslaugų skyriaus vedėja,
vyresnioji mokytoja
Darbų sauga ir sveikata

Ausma Paulauskienė
Profesijos mokytoja
Specialusis piešimas, estetika

Danutė Meškinytė
Profesijos mokytoja metodininkė
Vizualinės reklamos gamintojas

Donatas Vaičiulis
Profesijos mokytojas
Fotografija

Joranas Bružinskas
Profesijos mokytojas
Fotografija

Atnaujinta 2019-11-02

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00 - 8.45

2 pamoka 8.55 - 9.40

3 pamoka 9.50 - 10.35

4 pamoka 10.45 - 11.30

5 pamoka 12.00 - 12.45

6 pamoka 12.55 - 13.40

7 pamoka 13.50 - 14.35

8 pamoka 14.45 - 15.30

Tvarkaraštis

KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: