APGYVENDINIMO BENDRABUTYJE INFORMACIJA I KURSO MOKINIAMS

Į mokyklos bendrabutį apgyvendinimas vyks rugpjūčio 31 d. nuo 12.00 val. iki 20.00 val.

Daugiau apie bendrabutį čia: https://www.klpvm.lt/bendrabutis

SĄRAŠAS PIRMO KURSO MOKINIŲ, KURIEMS SKIRTA VIETA BENDRABUTYJE, ESANČIAME ADRESU GINTARO G. 2, KLAIPĖDA

VIZUALINĖS REKLAMOS GAMINTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Geštautas Danielius
  2. Rutkevilytė Andrėja
  3. Šlajutė Kamilė
  4. Vainauskaitė Eva

FOTOGRAFAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Bumblytė Aidana
  2. Jančauskas Ernestas
  3. Januškaitė Lauryna
  4. Naujokas Eimantas
  5. Švelnytė Evelina
  6. Venckutė Marta

SEKRETORIUS PO 10 KLASIŲ:

  1. Andrijauskaitė Ema
  2. Butkutė Vitalija
  3. Jukniūtė Gabrielė
  4. Lukošiūtė Ugnė
  5. Lušaitė Gabrielė

KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ DERINTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Paulauskaitė Roberta
  2. Straukas Mantas

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Borusas Emilis
  2. Dargužas Robertas
  3. Lapinskas Gabrielius
  4. Malakauskas Aurimas
  5. Rolič Gustas
  6. Žemgulys Rokas

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Diržininkas Vilius
  2. Jencius Ernestas
  3. Jurevičius Arnas
  4. Juška Ignas
  5. Katkus Faustas
  6. Kaubrys Gabrielius
  7. Kėželis Vytautas
  8. Rudys Rokas
  9. Ruibys Dominykas
  10. Vanagas Alanas
  11. Viskontas Aivaras
  12. Vinciūnas Gytis
  13. Volkovas Andrius

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Andriekus Dovydas
  2. Bardiševičius Vidas
  3. Bielicas Povilas
  4. Burba Nojus
  5. Einikis Lukas
  6. Jablonskis Simas
  7. Jonkauskas Rytis
  8. Jucius Edvinas
  9. Kupstys Ignas
  10. Kuizinas Deimantas
  11. Mažeikis Edmundas
  12. Narbutas Eimantas
  13. Navardauskas Eimantas
  14. Paulauskas Eimantas
  15. Paulikas Lukas
  16. Pilitauskas Tomas
  17. Pučinskaitė Gabija
  18. Skruibis Aurimas
  19. Stankus Aivis
  20. Stirbys Julius
  21. Stončius Tadas
  22. Varkalis Gabrielius
  23. Žeimys Rimvydas

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Kavaliauskas Dovydas
  2. Komšlys Rojus
  3. Liorančas Lukas
  4. Liupšys Vilius
  5. Ploščiauskas Dovydas
  6. Ragauskaitė Justė
  7. Sausdravas Mantas

FOTOGRAFAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Galminaitė Agnė
  2. Rimkutė Akvilė

KOSMETIKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Akstinaitė Lauryna
  2. Galvosaitė Ugnė
  3. Gumuliauskaitė Inesa
  4. Jenčiūtė Reda
  5. Kuprelytė Monika
  6. Latuškevičiūtė Deimantė
  7. Macenytė Greta
  8. Pociūtė Samanta
  9. Sudeikytė Sandra
  10. Zabitytė Sonata

SEKRETORIUS PO 12 KLASIŲ:

  1. Pustovojūtė Evelina
  2. Šilinskaitė Deimantė

PHP PROGRAMUOTOJAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Dargis Dovydas

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Razbadauskas Tomas
  2. Tamošauskas Tomas
  3. Udras Arnas
  4. Zigmantas Nerijus
  5. Žitkus Laimonas
  6. Mikšta Šarūnas

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 12 KLASIŲ (Tęst.):

  1. Damašauskas Liudas

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Brazauskas Mantas
  2. Kaubrė Rolandas
  3. Kazarinas Aleksandras
  4. Lidžius Edgaras
  5. Šikšnius Matas
  6. Šemeta Gintaras
  7. Rėzgis Oridijus

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Arys Donatas
  2. Paulauskas Lukas
  3. Šiuškus Grantas- Ąžuolas
  4. Sirota Danielius

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS (Tęst.) PO 12 KLASIŲ:

  1. Bauža Tomas

Pamokų laikas

Teorinių pamokų

1 pamoka 8.30 - 9.15

2 pamoka 9.20 - 10.05

Pertauka 20 min.

3 pamoka 10.25 - 11.10

4 pamoka 11.15 - 12.00

Pietų pertrauka 30 min.

5 pamoka 12.30 - 13.15

6 pamoka 13.20 - 14.05

7 pamoka 14.15 - 15.00

8 pamoka 15.05 - 15.50

Tvarkaraštis

KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: