APGYVENDINIMO BENDRABUTYJE INFORMACIJA II IR III KURSO MOKINIAMS

II ir III KURSO MOKINIAI, KURIEMS SUTEIKTA GYVENAMOJI VIETA MOKYKLOS BENDRABUTYJE, ESANČIAME GINTARO G. 2, KLAIPĖDA NUO 2020 09 01
1. Buivydas Vilmantas 62
2. Cibauskis Alvydas 62
3. Eimantas Mantas 62
4. Karcovas Dovydas 62
5. Kuskys Aurimas 62
6. Juška Augustinas 63
7. Laurinavičius Matas 64
8. Laurinavičius Mantas 64
9. Daugintis Edvinas 64
10. Rupšys Nerijus 64
11. Mišeika Ernaldas 64
12. Kumža Eimantas 64
13. Baldauskas Rokas 65
14. Ulinskas Donatas 65
15. Lukošius Eimantas 65
16. Butvilas Mantas 65
17. Baltutis Dainius 65
18. Daujatis Dainius 65
19. Aldukevičiūtė Eglė 66
20. Griciūtė Rosita 66
21. Šilinskytė Karolina 68
22. Sudintas Vitoldas 77
23. Skripkaitis Gvidas 77
24. Viržintas Lukas 77
25. Burba Kornelijus 77
26. Pocius Mantas 77
27. Andrijauskas Vytas 78
28. Aukštakis Lukas 78
29. Nausėda Evaldas 78
30. Živatkauskas Ignas 78
31. Klova Modestas 78
32. Šaltupis Rimantas 78
33. Bliūdžius Deividas 79
34. Norvaišas Dovydas 79
35. Dagenis Džiugas 79
36. Michnevičius Dovydas 79
37. Stasiulis Valdas 79
38. Lazdauskas Edvinas 79
39. Kunsmonas Krizostomas 79
40. Sadauskas Deividas 79
41. Plauška Martynas 79
42. Gurauskas Justas 80
43. Bartkus Arnoldas 80
44. Kontenis Lukas 80
45. Lukošius Lukas 81
46. Valančius Tomas 81
47. Stonkus Laurynas 81
48. Narbutas Nedas 81
49. Jurgilas Gytis 81
50. Bagočius Nomantas 81
51. Gustys Gabrielius 81
52. Bružas Edmas 81
53. Jovaišas Jonas 81
54. Urbonas Aurelijus 81
55. Juška Mantas 81
56. Kuktorovas Antanas 81
57. Voveris Mantas 81
58. Rancas Aurimas 81
59. Keinys Domas 81
60. Girulis Augustas 81
61. Laurinavičius Mantas 82
62. Ronkaitis Aurimas 82
63. Dabravalskis Gvidas 82
64. Pocius Liudvikas 82
65. Urbonas Emilijus 82
66. Bendžius Ernestas 82
67. Vilkys Rolandas 82
68. Vyšniauskas Arvydas 82
69. Valčianavičius Einaras 83
70. Lekstutis Artūras 83
71. Bartkus Vygantas 83
72. Stūronas Andrius 83
73. Mockus Lukas 84
74. Srugys Darius 84
75. Kubilius Henrikas 84
76. Momgaudytė Vitalija 84
77. Braukylaitė Germantė 85
78. Jankauskaitė Guoda 85
79. Jonušaitė Agnė 85
80. Razmaitė Ieva 85
81. Klangauskaitė Gabrielė 85
82. Repšys Emilijus 86
83. Jurevičius Gediminas 86
84. Šimkutė Veronika 86
85. Gumuliauskaitė Erika 86
86. Jazbutis Jurgis 87
87. Gineitis Juras 87
88. Juodžentis Rūtenis 87
89. Stankus Augustas 87
90. Daukintis Mantas 88
91. Bardiševičius Justinas 88
92. Jasmontas Rokas 88
93. Januška Deividas 88
94. Žakevičiūtė Karina 92
95. Mikalauskaitė Ieva 92
96. Norvaišaitė Greta 92
97. Pupkutė Sandra 92
98. Petkutė Inesa 92
99. Mikašauskaitė Lina 93
100. Kaunaitė Milda 93
101. Vilkaitė Garielė 93
102. Bilinevičiūtė Deimantė 93
103. Ulbaitė Deimantė 93
104. Užpalytė Beatričė 94
105. Gečaitė Kotryna 94
Apgyvendinimas Gintaro g. 2 vyks 2020-08-31 d. nuo 12.0 val. iki 20.00 val.
II ir III KURSO MOKINIAI, KURIEMS SUTEIKTA GYVENAMOJI VIETA MOKYKLOS BENDRABUTYJE, ESANČIAME BALTIJOS PR. 18, KLAIPĖDA NUO 2020 09 01
1. 61 Butkus Lukas
2. 61 Libikas Eligijus
3. 62 Jakštas Gerardas
4. 62 Jucikas Aleksandr
5. 62 Kačinskas Gytis
6. 62 Kaulavičius Irmantas
7. 62 Kūra Liutauras
8. 62 Žabinskas Paulius
9. 62 Milašius Ernestas
10. 62 Mišeikis Erikas
11. 63 Laurinavičiūtė Kamilė
12. 63 Plikusas Marius
13. 64 Gerulskis Domas
14. 64 Paulauskas Justas
15. 64 Gedminas Mindaugas
16. 65 Strikaitis Dovydas
17. 65 Janušas Dangiras
18. 65 Sudintas Simas
19. 65 Striaukas Gintaras
20. 65 Liubartas Aurimas
21. 65 Marijauskas Dovydas
22. 66 Andriuškaitė Aistė
23. 66 Danaitė Aurelija
24. 66 Macijauskaitė Erlanda
25. 67 Bumblauskis Mantas
26. 67 Galdikas Vidas
27. 67 Sungaila Dalius
28. 68 Pališkevičiūtė Laura
29. 68 Skripkauskaitė Emilė
30. 79 Grigaitis Mantas
31. 79 Jakas Dovydas
32. 79 Sabaliauskas Arnas
33. 82 Gėryba Edvinas
34. 82 Milieška Edas
35. 85 Kubiliūtė Gabrielė
36. 86 Kreimerytė Augustė
37. 88 Strakšys Lukas
38. 88 Kulikauskas Ernestas
39. 90 Dicevičiūtė Monika
40. 90 Jonaitytė Gabija
41. 94 Dobravalskytė Deimantė
Apgyvendinimas Baltijos pr. 18 vyks 2020-08-31 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Pamokų laikas

Teorinių pamokų

1 pamoka 8.30 - 9.15

2 pamoka 9.20 - 10.05

Pertauka 20 min.

3 pamoka 10.25 - 11.10

4 pamoka 11.15 - 12.00

Pietų pertrauka 30 min.

5 pamoka 12.30 - 13.15

6 pamoka 13.20 - 14.05

7 pamoka 14.15 - 15.00

8 pamoka 15.05 - 15.50

Tvarkaraštis

KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: