I KURSO MOKINIŲ DĖMESIUI: APGYVENDINIMAS BENDRABUTYJE

2019 m. rugsėjo 1 d. nuo 10.00 iki 19.00 val. vyks mokinių apgyvendinimas mokyklos bendrabutyje, esančiame Gintaro g. 2, Klaipėda.

Iškilus klausimams skambinti +370 682 43425

Bendrabučio valdytoja Dalia Marčiuškienė

I KURSO MOKINIŲ, KURIEMS SKIRTA VIETA BENDRABUTYJE, ESANČIAME ADRESU GINTARO G. 2, KLAIPĖDA

SĄRAŠAS

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Milašius M.
  2. Mockus L.
  3. Srugys D.
  4. Momgaudytė V.
  5. Kubilius H.

KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ DERINTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Valčianavičius E.
  2. Bartkus V.
  3. Jankauskas L.
  4. Lekstutis A.
  5. Stūronas A.
  6. Šadagys M.

SEKRETORIUS PO 10 KLASIŲ:

  1. Braukylaitė G.
  2. Kubiliūtė G.
  3. Jankauskaitė G.
  4. Jonušaitė A.
  5. Razmaitė I.
  6. Bužokaitė K.
  7. Klangauskaitė G.
  8. Karbauskaitė A.

VIZUALINĖS REKLAMOS GAMINTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Šimkutė V.
  2. Einikytė K.
  3. Gumuliauskaitė E.
  4. Repšys E.
  5. Jurevičius G.
  6. Kreimerytė A.

SUVIRINTOJAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Skripkaitis G.
  2. Burba K.
  3. Sudintas V.
  4. Viržintas L.
  5. Pocius M.

AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Klova M.
  2. Aukštakis L.
  3. Šaltupis R.
  4. Andrijauskas V.
  5. Nausėda E.

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Vilkys R.
  2. Bagočius N.
  3. Voveris M.
  4. Vyšniauskas A.
  5. Bružas E.
  6. Valančius T.
  7. Stonkus L.
  8. Blevas L.
  9. Milieška E.
  10. Sasnauskas E.
  11. Laurinavičius M.
  12. Ronkaitis A.
  13. Urbonas A.
  14. Girulis A.
  15. Narbutas N.
  16. Gustys G.
  17. Lukošius L.
  18. Keinys D.
  19. Pocius L.
  20. Urbonas E.
  21. Jurgilas G.
  22. Bendžius E.
  23. Jovaišas J.
  24. Juška M.
  25. Vaičekauskas K.
  26. Vaičekauskis E.

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 10 KLASIŲ:

  1. Bliūdžius D.
  2. Kuktorovas A.
  3. Michnevičius D.
  4. Stasiulis V.
  5. Norvaišas D.
  6. Lazdauskas E.
  7. Gurauskas J.
  8. Dagenis D.
  9. Kerpauskas A.
  10. Kunsmovas K.
  11. Kontenis L.
  12. Bartkus A.
  13. Sabaliauskas A.
  14. Jakas D.
  15. Sadauskas D.
  16. Andriuška D.
  17. Domantas A.

KIRPĖJAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Gečaitė K.
  2. Užpalytė B.

HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Mikašauskaitė L.
  2. Mikalauskaitė I.
  3. Mackevičiūtė G.
  4. Stančiūtė K.
  5. Strumilaitė M.
  6. Vilkaitė G.
  7. Bilinevičiūtė D.
  8. Ulbaitė D.
  9. Kaunaitė M.
  10. Norvaišaitė G.

FOTOGRAFAS PO 12 KLASIŲ

  1. Skėrys L.

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Kazlauskis T.

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Juodžentis R.
  2. Kapučinskas M.
  3. Kenstanavičius N.
  4. Jazbutis J.
  5. Šiaudvytis D.
  6. Numsėdis E.
  7. Miceika R.
  8. Gineitis J.

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 12 KLASIŲ:

  1. Jonauskas D.
  2. Bardiševičius J.
  3. Jasmontas R.
  4. Januška D.
  5. Strakšys L.
  6. Gureckis A.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00 - 8.45

2 pamoka 8.55 - 9.40

3 pamoka 9.50 - 10.35

4 pamoka 10.45 - 11.30

5 pamoka 12.00 - 12.45

6 pamoka 12.55 - 13.40

7 pamoka 13.50 - 14.35

8 pamoka 14.45 - 15.30

Tvarkaraštis

KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: