MOKINIŲ KURIEMS PASKIRTAS BENDRABUTIS 2021/2022 M. M. SĄRAŠAS

2021 m. rugpjūčio 31 d. nuo 12.00 iki 19.00 val. vyks mokinių apgyvendinimas mokyklos bendrabutyje, esančiame Gintaro g. 2, Klaipėda.

Iškilus klausimams skambinti +370 682 43425, bendrabučio valdytojai Daliai Marčiuškienei

 

I KURSO MOKINIŲ, KURIEMS SKIRTA VIETA BENDRABUTYJE, ESANČIAME ADRESU GINTARO G. 2, KLAIPĖDA SĄRAŠAS

FOTOGRAFAS PO 10 KLASIŲ:
1. Baryšnikovaitė Deimantė
2. Bičkutė Laura
3. Budrytė Daina
4. Burzdžiutė Monika
5. Jankauskaitė Monika
6. Jonušaitė Brigita
7. Kukulskis Tomas
8. Lymontaitė Angelė
9. Misiulytė Samanta
10. Normantas Nedas
11. Radžiūtė Urtė
12. Ratkevičius Rokas
13. Rimkutė Diana
14. Žebrauskas Rokas
KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ DERINTOJAS PO 10 KLASIŲ:
1. Baltuonis Mindaugas
2. Dzigas Eligijus
3. Moncevičiūtė Roma
PHP PROGRAMUOTOJAS PO 10 KLASIŲ:
1. Dima Eimantas
2. Lavrenjevas Ugnius
AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:
1. Bogužas Valdas
2. Bružas Armandas
3. Budrys Edvinas
4. Bugaris Lukas
5. Černiauskas Laurynas
6. Gedminas Ainoras
7. Jonikas Arnas
8. Jurkus Elijus
9. Kasparas Kazimieras
10. Kazlauskas Rokas
11. Kniukšta Karolis
12. Lideikis Lukas
13. Lubys Titas
14. Masaitis Aldas
15. Mejeris Vilius
16. Paulikas Karolis
17. Piilberg Dominykas
18. Puidokas Vilmantas
19. Smaguris Tomas
20. Tupikas Ainaras
21. Vaičikauskas Deimantas
22. Vasiliauskas Kipras
23. Žalimas Rokas
AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 10 KLASIŲ:
1. Bružas Gabrielius
2. Bružas Marius
3. Cirtautas Edgaras
4. Irkinas Mantvydas
5. Jakutis Emilis
6. Jankauskas Arnas
7. Jankauskas Dainius
8. Jurkevičius Evaldas
9. Kasiliauskas Dainius
10. Kuodis Aurimas
11. Laurinavičius Matas
12. Mauricas Dominykas
13. Narbutas Eimantas
14. Pučkorius Eimantas
15. Raudys Laurynas
16. Ronkys Marius
17. Rupšys Gediminas
18. Sendrevičius Deividas
19. Stankevičius Edvinas
20. Valeiša Eimantas
21. Vindašius Mantas
22. Zaveckas Edminas
23. Žadeikis Dainius
AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS PO 10 KLASIŲ:
1. Bakšys Tomas
2. Budreckis Laurynas
3. Muliarčikas Justas
4. Salickas Jonas
5. Stonkus Martynas
6. Stripinis Darius
7. Vytė Tautvydas
SUVIRINTOJAS PO 10 KLASIŲ
1. Butkus Aurimas
2. Doniela Mindaugas
3. Kasmauskas Almantas
4. Kudrašovas Karolis
5. Matulis Arnas
6. Preibys Karolis
7. Raudys Martynas
8. Stočkūnas Lukas
9. Šedys Aivaras
10. Veršinskas Ovidijus
KOSMETIKAS PO 12 KLASIŲ:
1. Knabikaitė Ramunė
2. Kontenytė Rosita
3. Minčenkova Neda
4. Tenytė Reda
5. Vaizgielaitė Gabija
6. Venckutė Živilė
FOTOGRAFAS PO 12 KLASIŲ:
1. Kulikauskas Laurynas
SEKRETORIUS PO 12 KLASIŲ:
1. Bukauskaitė Gabija
2. Gailiūtė Gabrielė
KOMPIUTERINIŲ TINKLŲ DERINTOJAS PO 12 KLASIŲ:
1. Šukytė Aistė
AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS PO 12 KLASIŲ:
1. Ašmonas Augustas
2. Brasas Dovydas
3. Kalimovas Eimantas
4. Mockus Mantas
5. Petrulis Dominykas
6. Raudys Lukas
7. Skurvydas Laurynas
8. Statkus Marijus
9. Stonkus Dovydas
10. Šiškus Eimantas
AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS PO 12 KLASIŲ:
1. Bierontas Paulius
2. Bukantas Domantas
3. Doniela Dovydas
4. Jabšas Paulius
5. Krasauskas Deivydas
6. Stasytis Romas
AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS PO 12 KLASIŲ:
1. Bambalas Aidas
2. Girskis Deividas
3. Keinys Rokas
4. Perminaitė Raminta

5. Zabitis Marijus

Pamokų laikas

Teorinių pamokų

1 pamoka 8.30 - 9.15

2 pamoka 9.20 - 10.05

Pertrauka 20 min.

3 pamoka 10.25 - 11.10

4 pamoka 11.15 - 12.00

Pietų pertrauka 30 min.

5 pamoka 12.30 - 13.15

6 pamoka 13.20 - 14.05

7 pamoka 14.15 - 15.00

8 pamoka 15.05 - 15.50

Tvarkaraštis

VŠĮ KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Gimnazijos skyrius
Tel.: 86 1606 567,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: