MOKYKIS MUZIEJUJE

Klaipėdos jūrų muziejuje rugsėjo 30 d. vyko atvira integruota etikos ir ekonomikos pamoka „3E problemos" (3E - ekologija, ekonomika, etika).

Mokytoja metodininkė Neringa Kasradze ir profesijos mokytoja ekspertė Laimutė Gegieckienė dalyvauja nacionaliniame projekte „Mokykis muziejuje", kuriame mokytojos kuria pamokas, kurias galės vesti visi Lietuvos mokytojai, su savo mokiniais apsilankę Klaipėdos Jūrų muziejuje.

Mokytojų organizuotoje pamokoje mokiniai susipažino su pasaulinėmis organizacijomis pasisakančiomis už ekologiją. Aiškinosi, kodėl ekologija tampa šalies ekonomikos problema, ieškojo muziejuje gamtinių išteklių, kuriuos būtina saugoti ir kaip, diskutavo. Sprendė melo ir tiesos dilemą. Mokiniai individualiai ir grupėmis ieškojo atsakymų ekspozicijose. Pamoką stebėjo vyresnioji profesijos mokytoja Gražina Jonkienė. Mokiniai patvirtino ryšio tarp 3E problemos svarbumą ir aktualumą. Mokiniai  džiaugėsi galimybe mokytis Jūrų muziejuje. Įvertinti ir apdovanoti visi drauge pasiekė Klaipėdos krantą.