PREVENCINĖS PASKAITOS MOKYKLOJE

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla vykdo prevencines priemones atkreipdama dėmesį į visuomenės narių, o ypač mokyklos mokinių, viešosios tvarkos užtikrinimą bei eismo dalyvių drausmingumą, atsakingumą ir elgesį kelyje bei siekdama, kad eismo įvykiuose nukentėtų kuo mažiau mokyklos mokinių.

2017 m. rugsėjo 19 d. mokiniams organizuotas renginys, kurio tikslas – dar kartą mokiniams priminti atsakomybę už padarytus teisės aktų pažeidimus, atkreipti dėmesį į vertingų daiktų vagysčių, plėšimų prevenciją bei atsakomybę už alkoholinių gėrimų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą bei rūkymą neleistinose vietose ir mokyklos teritorijoje.

Renginyje buvo kalbama ir saugaus eismo tema. Pravestos saugaus eismo (elgesio) pamokos ir apžvelgtos eismo kontrolės priemonės. Renginyje dalyvavo 14-ka mokyklos mokinių grupių. Renginį vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnas Nerijus Stankus ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnė Roma Kryževičienė. Renginį organizavo vidaus auditorė Aušra Mažrimienė.