„ŠUKUOSENOS DIENA“ JOKŪBAVO ALEKSANDRO STULGINSKIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

2017 m. balandžio 24 d. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos kirpėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybių mokinės, kartu su profesijos mokytojomis Liana Savickiene ir Rūta Mažeikiene, svečiavosi Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinėje mokykloje. Mokykloje buvo organizuojama „Šukuosenos diena“, todėl įvairių klasių mokiniai į mokyklą atėjo neįprastai ir puošniau, nei visada, susišukavę. Būsimosios kirpėjos ir higieninės kosmetikos kosmetikės, kartu su profesijos mokytojomis, ne tik padėjo Aleksandro Stulginskio mokyklos mokiniams susikurti šventei tinkamą įvaizdį – padarė šukuoseną ir makiažą, bet ir dalyvavo specialiai suburtoje komisijoje, vertinant atskirų klasių šukuosenų pasirodymus. Buvo sukurta šventinė nuotaika, o prizinės vietos - apdovanotos.

Po tokios gražios šventės atskirai susirinkusiems vyresniųjų klasių mokiniams papasakojome apie Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje ruošiamas mokymo programas, profesinių mokyklų privalumus ir perspektyvas jas baigusiems. Renginyje Vizualinės reklamos gamintojo specialybės 19 gr. mokinės Agnė Kazragytė ir Erika Pakalniškytė pristatė mokinių praktinio mokymo metu paruoštus darbus, papasakojo apie naujai rengiamas ir esamas specialybes. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, paliesti ir plačiau susipažinti su Vizualinės reklamos gamintojo specialybe.

Renginyje dalyvavo I kurso 37 gr. Kirpėjo specialybės mokinės: Aurelija Krasauskaitė, Simona Ripinskytė, Jolita Židickytė, taip pat I kurso 36 gr. Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokinės: Toma Savickaitė, Laura Malinauskaitė ir Brigita Lakačauskaitė.

Profesijos mokytojos Liana Savickienė ir Rūta Mažeikienė