SVARBI INFORMACIJA DĖL BENDRABUČIO I KURSO MOKINIAMS

PIRMO KURSO MOKINIŲ SĄRAŠAS, KURIEMS SKIRTA VIETA BENDRABUTYJE, ESANČIAME ADRESU GINTARO G. 2, KLAIPĖDA

(kontaktai pasiteiravimui 8682 43425; )

KIRPĖJAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Gudauskaitė Cicilija
2. Šidlauskaitė Agnė
3. Arlauskytė Liveta
4. Piktužytė Sandra

HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Bernotaitė Justina
2. Brazaitė Skaistė
3. Černiauskaitė Dovilė
4. Gedminaitė Neringa
5. Staponkutė Akvilė
6. Povilauskaitė Oresta
7. Šilgalytė Justė

FOTOGRAFAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Bilevaitė Vitalija
2. Krasauskaitė Akvilė

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Šiaulys Justas
2. Albrehtaitė Irma

 

HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Ančerevičiūtė Arūnė
2. Anužytė Gabija
3. Baltunytė Justina
4. Butkutė Viktorija
5. Erlickytė Kornelija
6. Jermalajevaitė Rebeka
7. Jurjonaitė Živilė
8. Jurgutytė Amanda
9. Krasauskaitė Dovilė
10. Letukytė Kornelija
11. Mažonaitė Rūta
12. Montvydaitė Neringa
13. Mišeikaitė Gabrielė
14. Mickutė Dovilė
15. Pranckevičiūtė Dovilė
16. Narvilaitė Neringa
17. Stončiūtė Viktorija
18. Šemetaitė Dovilė
19. Tenytė Laura
20. Šlimaitė Ligita
21. Ūbaitė Darija
22. Kocytė Diana
23. Jokubauskaitė Aurelija
24. Janušaitė Rasa
25. Rėlždaitė Erika
26. Stonelytė Dovilė
27. Stankutė Greta

KIRPĖJAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Buknytė Simona
2. Gaučiūtė Sandra
3. Gedvilaitė Greta
4. Ivanauskaitė Emilija
5. Jucius Ditrichas
6. Lubytė Inesa
7. Mickutė Evelina
8. Mickutė Ramunė
9. Petrokaitė Emilija
10. Petrošiūtė Dairema
11. Stirbytė Eglė
12. Saikauskaitė Giedrė
13. Šidlauskaitė Dovilė
14. Krivašėjevaitė Eirina
15. Pareigytė Viktorija
16. Kotikovaitė Akvilė
17. Jančauskaitė Gerda

AUTOMOBILIŲ ELEKTROMECHANIKAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Balsys Aurimas
2. Bagdonas Regimantas
3. Bronislovaitis Lukas
4. Bružas Tadas
5. Būdvytis Paulius
6. Dėnas Martynas
7. Gikaras Laurynas
8. Girgždys Armandas
9. Jakaitis Aivaras
10. Mitkus Eligijus
11. Katkevičius Mantas
12. Kučka Gvidas
13. Kundrotas Nedas
14. Puidokas Paulius
15. Lekavičius Edvinas
16. Piekus Aurelijus
17. Rutė Robertas
18. Pukšmys Simonas
19. Vasiliauskas Justas
20. Vrašinskas Vilius
21. Uščinas Aivaras
22. Ukrinas Egidijus
23. Petrauskas Mantas
24. Pagojus Aurimas
25. Mikalauskas Modestas
26. Jonaitis Ignas
27. Skvirblys Mantas
28. Šauklys Vilmantas

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Balsys Domantas
2. Bartkus Justas
3. Bliūdžius Domas
4. Bliūdžius Lukas
5. Daukšas Lukas
6. Dirgėla Kęstas
7. Dirmontas Irmantas
8. Jokubauskas Aurimas
9. Jonuškis Rytis
10. Jurgutis Lukas
11. Mikalauskas Tomas
12. Miegalis Martynas
13. Lubys Mantas
14. Kundrotas Lukas
15. Kukulskis Martynas
16. Švelnys Mantas
17. Sausdravas Ernestas
18. Vilkas Tautvydas
19. Pocius Regimantas
20. Pukinskas Gvidas
21. Valančius Eimantas
22. Vingrys Tautvydas
23. Virkietis Modestas
24. Urbonas Deividas
25. Žvirblis Laurynas
26. Stonkus Deividas
27. Lingevičius Rokas
28. Andrijauskas Edvinas
29. Pocevičius Ignas
30. Kataršis Dainius
31. Kazlaraitis Arvydas
32. Rakšnys Aleksandras

SMULKIOJO VERSLO PASLAUGŲ TEIKĖJAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Bačiulytė Ugnė
2. Dockevičiūtė Gerda
3. Kuneckis Jonas
4. Rimkutė Brigita
5. Liutika Vilimas
6. Venckutė Viktorija
7. Zakaraitė Gabija
8. Ribikauskas Vytauras

ŽINIATINKLIO PROGRAMUOTOJAS BAIGĘS 10 KLASIŲ:
1. Budrys Deividas
2. Eizgirdas Deividas
3. Gelžinis Mamertas
4. Raudonis Arnas
5. Litvinas Mantas
6. Piličiauskaitė Indrė
7. Sabulis Nedas
8. Sauserys Irmantas
9. Talmontaitė Lauryna
10. Šipas Valdas
11. Vilimaitė Auksė
12. Žemgulys Jonas
13. Petrikauskas Deimantas
14. Antonenkovas Vitalijus

 

SĄRAŠAS PIRMO KURSO MOKINIŲ, KURIEMS SKIRTA VIETA BENDRABUTYJE, ESANČIAME ADRESU TAIKOS PR. 20, KLAIPĖDA

AUTOMOBILIŲ MECHANIKAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Dobrovolskis Marius
2. Grušauskas Karolis
3. Jokubauskis Gediminas
4. Jucius Vilmantas
5. Martinkus Aivaras

 

AUTOMOBILIŲ ELEKTROS ĮRENGIMŲ REMONTININKAS BAIGĘS 12 KLASIŲ
1. Jokšas Viktoras
2. Siksnis Lūkas- Karolis
3. Stulga Armantas
4. Šaikus Rokas
5. Vengalis Vilius
6. Dimskis Gytis
7. Tamošauskis Edvinas
8. Strazdauskas Ramūnas
9. Vaičekauskas Ignas
10. Vičius Dovydas
11. Ruvelis Linas

 

SUVIRINTOJAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Grikšas Arminas
2. Joknys Marijonas
3. Merkelis Marijus
4. Katkus Karolis
5. Kneita Nedas
6. Pinikas Vidmantas
7. Skrinkaitis Eimintas

 

JAVA PROGRAMUOTOJAS BAIGĘS 12 KLASIŲ:
1. Kumpys Gintautas
2. Vilavičius Mantas
3. Končius Nedas
4. Čemekevičius Matas

Pamokų laikas

Teorinių pamokų

1 pamoka 8.30 - 9.15

2 pamoka 9.20 - 10.05

Pertrauka 20 min.

3 pamoka 10.25 - 11.10

4 pamoka 11.15 - 12.00

Pietų pertrauka 30 min.

5 pamoka 12.30 - 13.15

6 pamoka 13.20 - 14.05

7 pamoka 14.15 - 15.00

8 pamoka 15.05 - 15.50

Tvarkaraštis

VŠĮ KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Gimnazijos skyrius
Tel.: 86 1606 567,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: