UAB „TOBIS“ MOKYMAI

2017-09-08, 09 dienomis  mūsų socialinio partnerio - Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos Variklinių transporto priemonių sektoriniame praktinio mokymo centre, vyksta tradicinis UAB „TOBIS“ vidinės akademijos renginys - Rudens sesija. Tai vienas svarbiausių pusmečio įvykių, puoselėjant besimokančios organizacijos kultūrą. Pirmą kartą sesija vyksta suderinus dviejų grupės įmonių poreikius. Pranešimai ir mokymai paruošti atskirai „TOBIS“ Lietuva ir „TOBIS“ Kaliningrad komandoms. Be vadovų pranešimų ir prekinio ženklo vadovų mokymų, naudinga informacija dalinsis ir svečiai iš UAB „Lesta“, WD 40Antrąją dieną Lietuvos pardavimo vadybininkų komanda dalyvaus pardavimo įgūdžių stiprinimo mokymuose. Mokymus ves EKT lektorius Audrius Gruodis.

Vystymasis ir profesinis augimas geresnių rezultatų vardan yra vienas iš svarbiausių TOBIS grupės darbuotojų siekiamybių!

Dėkojame visiems, kurie dėjo pastangas, kad renginys būtų kokybiškas ir naudingas, o taip pat tiems, kurie noriai ir aktyviai mokosi bei siekia būti geresniais nei vakar!