VIKTORINA „MES MYLIM FIZIKĄ“

2022-03-08 Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje vyko Klaipėdos miesto profesinių mokyklų fizikos viktorina „Mes mylim fiziką“. Dalyvavo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda FOTONIUKAI, Klaipėdos technologijų mokymo centro komanda GRAVITACIJA, VŠĮ Jūrinio sektoriaus profesinio rengimo centro komanda LAISVASIS KRITIMAS ir Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos komanda ELEKTRONAI.

Viktorina vyko penkiais etapais: mokiniai sprendė kryžiažodį „Populiarinkim mylimą fiziką“, atsakinėjo į klausimus užduotyse „Taip“ ar „Ne“, atliko užduotį „Atsakyk vienu žodžiu“, kūrė eilėraštį, iš senų žurnalų klijavo koliažą „Mes mylim fiziką“.

I vietą, surinkę 45 taškus‘ iškovojo Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos komanda ELEKTRONAI. Dvi komandos surinko po 43 taškus ir laimėjo II vietą. Tai Klaipėdos technologijų mokymo centro komanda GRAVITACIJA bei VŠĮ Jūrinio sektoriaus profesinio rengimo centro komanda LAISVASIS KRITIMAS. Treti liko Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda FOTONIUKAI. Komandų nariai ir jų mokytojai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais ir dovanėlėmis. Renginį ruošė fizikos vyresnioji mokytoja R. Jasulaitienė, etikos mokytoja metodininkė N. Kasradze ir lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė N. Akuliavičienė.