Trumpas 2018-2019 m. m. neformaliųjų vaikų švietimo programų pristatymas:

1.Futbolo sekcija – mokomasis futbolo žaidimas (treniruotės), pasiruošimas ir dalyvavimas įvairiuose futbolo turnyruose, atstovaujant mokyklą.

2.Krepšinio sekcija – mokiniai ugdys fizines ir dvasines galias, skatins mokinius stiprinti sveikatą sportuojant. Suteiks teorines ir praktines krepšinio žinias, gerins techninį ir taktinį rengimą. Dalyvaus krepšinio varžybose. Užsiėmimų metu mokiniai susipažins su krepšinio teorija, žaidimo taisyklėmis, teisėjaus tarpgrupinėms krepšinio varžyboms. Tobulins techniką ir taktiką, išmoks pagrindinius derinius, dalyvaus mokyklos sportiniame gyvenime.

3.Bendrabučio sporto sekcija – mokinių, gyvenančių bendrabutyje, aktyvus laisvalaikio praleidimas mokyklos sporto salėje, žaidžiant krepšinį ir tinklinį, dalyvaujant įvairiose varžybose.

4.Modernaus šokio studija - padėsime formuoti taisyklingą kūno laikyseną, ugdyti sąmoningą ir harmoningą kūno judesį. Susipažinsime su įvairiais šokių stiliais. Išmoksime šiuolaikinio modernaus, Lotynų Amerikos, Lietuvių tautinio šokio bei klasikinio šokio. Ugdysime artistiškumą, šokant po vieną, poroje, grupėje. Mokysimės kurti šokius ir dalyvauti mokyklos, miesto ir respublikiniuose renginiuose.

Nemoki šokti? Ateik, nepabandęs-nesužinosi, ar patinka.

5.Meninės kalvystės – mokiniai, kalvės dirbtuvėse, pabandys atlikti meninius kalvystės darbus.

6.„Plaukų dizainas“ - būrelis kviečia lankyti ne tik kirpėjo profesiją pasirinkę mokiniai, kurie nori gilinti profesines žinias papildomai, bet ir kitų profesinio mokymo programų mokiniai, kurie nori išmokti nesudėtingų kirpimo procedūrų, sužinoti kaip parinkti tinkamas priemones ir procedūras priklausomai pagal plaukų tipą ir poreikius. Išmoks teisingai formuoti lengvas ir nesudėtingas šukuosenas, pritaikyti jas pagal veido tipą - tai ypač aktualu pasirinkusiems higieninės kosmetikos kosmetiko ar fotografo specialybę. Stengsimės išsiaiškinti ir atsakyti kiekvienam kilusius klausimus susijusius su plaukų priežiūra.

Kviečiami visi, kuriems rūpi grožis – juk papildomos žinios niekada nemaišo.

7.„Pažink ir pamilk save“ – programa padeda geriau pažinti save, atsiskleisti, transformuotis į brandžią, savimi pasitikinčią asmenybę. Mokinys labiau pažins, pamils save, išmoks efektyvaus bendradarbiavimo, pašalinti ar susidraugauti su baimėmis, taupyti laiką ir energiją, suvoks savo prioritetus. Įgytos žinios padės valdyti situacijas, save ir stresinėse situacijose rasti pozityvo – išmoks iš „rūgščiausios citrinos, padaryti saldų limonadą“.

8.Jaunojo istoriko būrelis – daugiau sužinos apie Klaipėdos (Memelio), Klaipėdos krašto, Mažosios Lietuvos istoriją. Dalyvaus muziejų edukacinėse programose ir projektuose. Mokės kurti ir pravesti temines ekskursijas. Fiksuos įdomiausias akimirkas.

9.Dailės studija – atliekami kūrybiniai darbai taikant kuo įvairesnes piešimo technikas. Darbas grupėje, komandoje. Dalyvavimas parodose, bei jų organizavimas. Parodų lankymas. Mokyklos interjero, eksterjero grąžinimas. Pagalba mokyklos bendruomenei kūrybiniuose procesuose. Mokyklos renginių meninis apipavidalinimas: scenos puošimas, dekoracijų kūrimas, bei kitų detalių darymas.

10. Masinių renginių teatralizacija - esame linksmi, draugiški ir truputį padykę. Kviečiame ir Tave į savo būrį. Vaidinsim, šoksim, vesim renginius, susipažinsim su kitais būrelio nariais. Pas mus svarbiausia ne rezultatas, svarbiausia – PROCESAS.

             Jei ir neturi jokio talento, ateik pasižiūrėti repeticijų... gal patiks... priimsime..., kad galėtum sau pasakyti „Aš taip pat galiu“...

11. Renginių organizavimo ABC - jeigu tu esi drąsus, turi noro parodyti savo sceninius gebėjimus, gali šokti, dainuoti, vaidinti, vesti renginius ar norėtum viso to išmokti bei aktyviai dalyvauti mokyklos popamokinėje veikloje, mokinių saviraiškos būrelis „RENGINIŲ ORGANIZAVIMO ABC“ skirtas būtent tau. Prisijunk prie mūsų ir tu pajusi kolektyvo dvasią, suprasi, kad mūsų mokykloje gali ne tik mokytis, bet ir turiningai bei įdomiai leisti savo laisvalaikį, susirasti draugų ir bendraminčių.          

             Prisijunk prie mūsų ir tavo mokymasis šioje mokykloje įgaus daugiau atspalvių.

12. „Aš kitoks“ - tai - aktyvus dalyvavimas mokyklos šventiniuose renginiuose (Mokslo ir žinių diena, Mokytojo diena, Naujametinė šventė, Šimtadienis, diplomų teikimas, kt.), kitos saviraiškos veiklos, įgyvendinant mokinių pasiūlytas idėjas. Tai - galimybė sužinoti savo gebėjimus ir išmokti darant: kuriant scenarijus, dainuojant, šokant, vaidinant, vedant renginius, kita...   Tai - galimybė padaryti gražesnę dieną ne tik sau, tačiau ir aplinkiniams. Tai - Tavo pasirinkimas tobulėti!

 

2018-2019 m.m. neformaliojo vaikų švietimo programų vadovai

Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų veiklos tvarkaraštis 2018 - 2019 m. m. ІI pusmetis (sausis - birželis)

Pamokų laikas

1 pamoka 8.00 - 8.45

2 pamoka 8.55 - 9.40

3 pamoka 9.50 - 10.35

4 pamoka 10.45 - 11.30

5 pamoka 12.00 - 12.45

6 pamoka 12.55 - 13.40

7 pamoka 13.50 - 14.35

8 pamoka 14.45 - 15.30

Tvarkaraštis

KLAIPĖDOS PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA

Įstaigos kodas: 111964225
J. Janonio g. 13, Klaipėda LT-92238, Lietuva
Tel: (8 46) 412 406
El. paštas:

 

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

Pirmadienį – ketvirtadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 17:00

Penktadienį:
8:00 – 12:00 ir 12:45 – 15:45

KITI KONTAKTAI

Automobilinkų skyrius
Tel.: 8 633 24 614
El. paštas:

Verslo skyrius
Tel.: 86 3325 079,
El. paštas:

Paslaugų skyrius
Tel.: 86 1613 465,
El. paštas:

Duomenų apsaugos pareigūnas
El. paštas: